Україна понад усе

“Якщо ми не можемо допомогти близьким, тоді це все дарма”, – каже Салем

Відомий український актор Даніель Салем повідомив своїх фоловерів про те, що готовий всиновити чи удочерити дитину.

Поки він не знає як триватиме ця процедура і наскільки затяжний буде сам процес, він навіть ще не встиг порадитися з дружиною, та впевнений, що вона повністю підтримає його рішення.

Він зізнався, що сам ріс без батьків і як важливо, аби у дитини були мама і тато. Зазначимо, що Даніель Салем одружений та має доньку Санта-Луну.

Він пішов до тероборони, а в інтерв’ю Салем зізнався, що у нього за час служби були ситуації, коли неодноразово доводилося евакуювати дітей і після того, як він побував  у дитячій обласній лікарні, ведучий визначився з рішенням:

“Це так само, як було прийняте мною рішення, 24 я чітко знав, де я опинюся, куди я піду. Я вважаю, що ми – українці, велика нація!

На нас зараз поклалася величезна відповідальність – не підвести нашу країну, наших батьків, міста. Одне з таких рішень, яке мене піднесе зсередини, і дасть мені мотивацію рухатися далі, це я вирішив, що я хочу саме вдочерити одну з дівчаток, яка втратила батьків.

Під час війни це неможливо зробити, але можна стати опікуном”, – каже Даніель і не приховує емоцій. На питання, як відреагує жінка, чи готова вона до цього, що буде в разі відмови Салем сказав одну важливу фразу.

“Якщо ми не можемо допомогти близьким, тоді це все дарма”, – каже Салем і сподівається, що жінка повністю підтримає його в цьому складному рішенні.

Вам також має сподобатись...