Якщо у вас є така тканина, або такий одяг, з тільки 100 відсоткового натурального льону, то такі речі можуть захистити

Льон, як природний полімер використовувався в давні часи замість бронежилетів. Полімерні тканини сьогодні є незамінними, через те, що при сторонньому впливі відразу підвищують свою еластичність.

При нагріванні, яке відбувається в момент різкого дотику нитки до стороннього предмета, тканина в тому місці стає надміцною.

Варто пам’ятати, що льон – рослина, а будь які тканини природного походження дуже погано пропускають воду. Колишні лляні простирадла було досить важко випрати та накрохмалити.

А все тому, що тканини погано піддається проникненню вологи, стійка до хімічних реакції та в деякій мірі воннестійка. Саме тому сучасні швейні цехи використовують природні лляні тканини для пошиву спец одягу.

Якщо у вас є така тканина, або такий одяг, з тільки 100 відсоткового натурального льону, то такі речі можуть захистити, або мінімізувти удар, від уламків скла, опіків, деякої мілкокаліберної зброї, або зброї травматичного типу.

А от штани та речі з поліестеру, шкірозамінників, синтетичні речі під час військових дій в країні вдягати не варто. Адже вони досить легко займисті, не дають можливості шкірі дихати.

В свою чергу лляні сорочки і куртки можна замінити на речі з конопляної нитки. Такі натуральні матеріали допоможуть зменшити хімічний та фізичний вплив на тіло.

You cannot copy content of this page