Якщо вода не «гниє», як це робить їжа, вона може бути ідеальним середовищем для розвитку шкідливих бактерій, якщо ви не очищаєте її або не тримаєте її в кращих умовах

Стихійне лихо чи інша надзвичайна ситуація може призвести до скорочення проточної води протягом тижнів. У такому типі ситуації ви повинні вміти правильно утримувати свої резерви.

Навітьякщо вода не «гниє», як це робить їжа, вона може бути ідеальним середовищем для розвитку шкідливих бактерій, якщо ви не очищаєте її або не тримаєте її в кращих умовах.

Він також несе небезпеку забруднення хімікатами, або через деякі пластикові контейнери або хімічні пари, які проходять крізь стінки контейнерів, які містять його.

Вирішіть, скільки ви хочете зберегти.

Нормальній людині потрібно чотири літри води на день, половину для пиття, а інша половина для приготування їжі та гігієни.

Збільшити цей об’єм до п’яти з половиною літрів і більше для дітей, годуючих мам, хворих людей і якщо ви перебуваєте в гарячій місцевості або на великій висоті.

Виходячи з цих цифр, спробуйте зберегти питну воду для свого будинку близько двох тижнів. У разі екстреної евакуації три дні пийте воду у зручній для перевезення ємності.

Молочні і фруктові соки залишають залишки, які важко видалити і заохочують ріст бактерій. Не використовуйте повторно контейнери, в яких були ці напої.

У разі надзвичайної ситуації також можна знезаразити невеликі кількості води таблетками для очищення.

Однак використовуйте ці таблетки економно, оскільки надмірне вживання може погіршити роботу щитовидної залози.

You cannot copy content of this page