Є кілька порад про те, як зберегти своє життя і укритися від атаки в приватному будинку. Зі слів військових

Є кілька порад про те, як зберегти своє життя і укритися від атаки в приватному будинку. Зі слів військових:

Насправді, приватні будинки набагато стійкіші, ніж ми думаємо. Тому ні в якому разі не варто при характерних звуках тікати на вулицю і чекати удару там.

Основне, і найголовніше те, що при відсутності підвалу чи бобмбосховища, треба знайти ту частину будинку, де є несучі стіни. Будьте уважними, якщо будівля мала реконструкцію, або є прибудови, то це не найкраще місце для схову.

Варто сховати всі дзеркала, та крихкі речі, які наразі не є предметами першої необхідності, для того, щоб в момент удару не поранитися склом.

Найкращим виходом в будинку, де багато вікон, а особливо є ті, якими не користуються, закрити віконні проєми мішками з піском, землею, тощо.

Можна також, при необхідності, якщо в кімнаті декілька вікон, або якщо вікна старого зразку, якщо вони не використовуються, забити їх старими ковдрами, целофаном. Аналогічно під час удару це допоможе зменшити ризик поранення.

Багато в кого в будинку є сходи на верхні поверхи. Якщо опора конструкції досить стійка, є бильця, перила, а самі сходи не облаштовані плиткою чи скляним елементами, місце під сходами є також одною з безпечних зон.

Ванна кімната може використовуватися як бомбосховище, враховуючи відсутність плитки на стінах, гарного закріплення полиць та дзеркальних поверхонь.

Якщо є багато подушок та ковдр, вони можуть бути додатковим захистом для дітей.

В момент атаки можна закривати дітей подушками та великими м’якими іграшками, для того щоб зменшити силу можливого удару та забезпечити пом’якшення удару.

Щодо заклеювання вікон, для того, щоб захиститися від скла та його уламків, варто використовувати скотч, або будь які клейкі матеріали, але бажано не яскравого кольору.

Якщо скотчу мало, робимо хрест навхрест від кутків склопакету, якщо є в великій кількості, заклеюємо так, аби скотч знаходився всередині приміщення і повністю закривав склопакети.

При наявності шаф та сервантів з посудом та скляними виробами так само варто подумати про те, щоб уникнути висипання таких предметів з верхніх полиць.

You cannot copy content of this page