Україна понад усе

З Хмельниччини відправили військовим понад 3,5 тисячі наборів для супу та борщу

Ярмолинецьке лісове господарство Хмельницької області надіслало військовим на передову понад 3,5 тис. наборів для приготування супу та борщу.

«Три тисячі шістсот сухих наборів для супу та борщу відправили українським військовим працівники Ярмолинецького лісового господарства.

Овочі для супів використовують вирощені в лісгоспах області, висушують та фасують у Зінькові», – розповів директор лісгоспу Іван Кирилюк.

Зазначається, що на день можуть запакувати 180-200 сухих наборів. Такий суп готується за 20 хвилин. Для цього потрібно висипати інгредієнти у гарячу воду.

За словами Кирилюк, підприємство планує встановити фасувальну лінію, щоб збільшити виробництво супових наборів для військових.

Лісгосп також відправляє військовим тушонку та каші з м’ясом. Тара з такою продукцією підписана гаслами «Український воїн, черпай сили!», «Їж кашу з м’ясом та бий ворога!».

Крім того, працівники лісогосподарських підприємств області готують перекушування для захисників України. Кожен лісгосп обрав свій напрямок: хтось робить енергетичні батончики, хтось фасує курагу, родзинки, мед, горіхи тощо.

Вам також має сподобатись...