За сприяння ЗСУ та МОУ стартував проєкт «Українські герої»

Перша історія про героїчне протистояння ЗСУ села Мощун поблизу Київської області. Село могло стати для ворога воротами на шляху до столиці. Це була одна з ключових подій. Наші українські герої впоралися. Про такі історії має знати кожен українець, щоб знати, через що нашим захисникам кожного дня доводиться проходити.

Проєкт «Українські Герої» – цикл розповідей про тих, завдяки кому вистояла і переможе Україна. Зазначається, що перша публікація присвячена командиру 72-ї бригади Олександру Вдовиченко «Слов’ян» та розповіді про битву за Мощун.

«Бuтва за Мощун, невеличке село поблизу Києва, стало одним з вирішальних епізодів. Ворожу навалу тут зупинили бійці 72-ї бригади разом з побратимами із ССО, Національної гвардії, ТРО та інших підрозділі», – йдеться в повідомленні.

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний зазначив, що утримати цей форпост було надважливим завданням. Адже Мощун міг стати для ворога воротами на шляху до столиці.

«Проте наші воїни проявили дива військової майстерності. Під ногами загарбників горіла не тільки земля, а й вода. Українські захисники підрuвали мости, понтонні переправи, не даючи ворогу просунутися далі. Вони втримали Мощун. І цим захистили Київ», – додав він.

You cannot copy content of this page