Україна понад усе

Захисник з Маріуполя повернувся до нареченої, в них буде весілля

В Україну повернувся український захисник, який до останнього боровся на в Маріуполі. Вдома на нього чекала наречена, яка вже була готова стати його дружиною дистанційно. Володимир Дейнеко та його дівчина Аліна продовжать приготування до весілля.

Володимир та Аліна випадково познайомились у лютому 2021 року на сайті знайомств.

“Із самого початку розвитку наших стосунків я дала зрозуміти, що мені потрібна сімейна людина. Виявилося, що і Вова теж шукав серйозних стосунків. Характер у коханого спокійний, врівноважений. Уявляєте, ми за два роки жодного разу не посварилися. З ним я дізналася і відчула, як це – коли тебе так сильно люблять. Я ніколи нічого не потребувала, не переживала. Вова завжди після роботи біг додому, був поруч”, – розповіла Аліна.

Пара разом робила у квартирі ремонт, однак прожити там вони поки не зможуть, бо будинок у Маріуполі. Володимир 1 грудня зробив коханій пропозицію і вони активно почали готуватися до весілля – купили обручки, весільну сукню, а також сорочку і туфлі для нього.

Згодом мрія закоханих здійснилась – Аліна завагітніла. Стати батьками їм поки не судилося. Дівчина втратила дитину у квітні, коли Володимир не виходив на зв’язок. Він 17 травня отримав поранення і був евакуйований.

Аліна згадує, що у той час вона навіть не хотіла жити.

“У перший день Вова написав: “Я тебе дуже люблю. І розумію, що, найімовірніше, не повернуся”. Зв’язувалися в соцмережі, переписувалися, іноді спілкувалися голосовими повідомленнями. Зв’язок із коханим зник 19 березня. Був апатичний стан, мені не хотілося жити. Адже зв’язку з коханим не було, не знала, де він і що з ним. Під вікнами літали сnаряди, а в мене нуль реакції, я навіть жодного разу не спускалася до підвалу”, – розповіла Аліна.

Аліна залишалася у рідному Маріуполі до останнього, виїхала лише 12 травня. Дівчина вірила, що українським захисникам вдасться захистити місто. Тепер вона у Києві разом з рідними коханого, а тепер ще й поряд з нареченим. Можливо, вже влітку пара зможе здійснити заплановане та зіграє весілля.

 

Вам також має сподобатись...