Україна понад усе

Заради кішки ризикували життям, але ж врятували!

Заради кішки могли позбавитися життя. Але врятували і її.

Ще на початку березня в будинок потрапила ракета, його було зруйновано, але люди помітили, що на 7 поверсі застрягла кішка, без води і їжі.

Одною з тих, хто побачив її, була киянка Катя, яка приїхала в Бородянку працювати з іноземними журналістами. «Просто випадково побачили там рух, коли наблизили камеру, зрозуміли, що це кіт», – розповідає дівчина.

Вона зразу забила на сполох і почала просити, аби волонтери допомогли витягти тварину з “пастки”.

Волонтери з “зоопатруля” допомогли вирішити це питання. “Близько 500 тварин за останні 2 місяці, не тільки ті, кого рятують, але і тварини, котрих годують, а це 2-4 поверхи”,- каже волонтер.

Спочатку волонтери підняли дрон, щоб переконатися чи котик живий. Потім колеги з Ірпеня піднімалися і лізли до вікна, аби врятувати тварину.

Нарешті рятувальники спускаються зі спаленої квартири, у Олександра у курточці котик. «Ховався, але пішов на руки сам», – каже чоловік.

Кішка доречі стара, років 15, але мурчала на прийомі, та і крім того, лікарі впевнені, що вона ще поживе. Має відмінні аналізи, показники, гарний апетит.

Найважче було дістати кішку, адже багато квартир просто зруйновані, попри це, рятувальникам довелося спускатися на спеціальному обладнанні з верхнього поверху до нижнього, але це надто небезпечно, як переконують рятувальники. Все через високий ризик обвалу.

Та хлопці щодня рятують не одного і не 2 таких “хвостатих- полосатих”, а тому вже знають свою справу. Дякуємо рятівникам.

Вам також має сподобатись...