Зараз головне – порятунок хлопців з Азовсталі – розвідка України

Розвідники України зазначили, хто і як був задіяний у нічній евакуації українських військових з Азовсталі. Важливо розуміти, що врятовані ще не всі. Проте, в розвідці зазначили, що окрім сьогоднішнього перевезення, була ще низка операцій.

Заява Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Спільно з ГУР МО Україна та ЗСУ, Національна гвардія, СБУ, Національна поліція та полк Азов здійснюють операцію з порятунку заблокованих на території комбінату Азосталь, захисників Маріуполя. З Азовсталі до лікарні у місті Новоазовськ вже евакуйовано 53 важкопоранених українських військових, де їм нададуть необхідну медичну допомогу.

Також 211 осіб вже доставлено в селище Оленівка гуманітарним коридором. Для найшвидшого повернення українських героїв буде здійснено процедуру обміну. Стосовно захисників, які досі залишаються на території Азовсталі зусиллями нашої держави проводяться усі необхідні заходи з порятунку. Саме завдяки оборонцям Маріуполя Україна отримала життєво необхідний час для накопичення резервів.

Перегрупування та мобілізація сил та отримання допомоги від союзників. Всі поставлені командуванням завдання виконані оборонцями Маріуполя в повному обсязі. На жаль. На сьогодні, Україна не може деблокувати Азовсталь. Для України та всього світу зараз головне завдання порятунок життя українських захисників. Слава Україні! Слава Героям Маріуполя.

You cannot copy content of this page