Зараз всі українці мають бути єдиним народом – Зеленський

Українські військові роблять усе, щоб зупинити наступальні дії. наскільки це можливо. Наскільки вистачає важкої з8рої, сучасної артuлерії — усього того, що ми запитували і продовжуємо запитувати в наших партнерів.

«Зустрівся в Києві з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом. Говорили саме про це — як зупинити агресію, як позбавити її наступального потенціалу, яке ще постачання потрібне для нашої армії. В оборонних питаннях британці демонструють справжнє лідерство.

Звернувся сьогодні й до британської університетської спільноти, поспілкувався зі студентами. Працюю на всіх рівнях, щоб світ нас чув і знав, що нам потрібно.

Було багато запитань від студентів про те, яким буде наше життя після цієї війни. Про відбудову, залучення провідних фахівців, про систему освіти.

Звичайно, ми готуємося до масштабного відновлення нашої держави. Звичайно, ми вже розпочали відбудову на звільненій території. Звичайно, ми багато що змінимо в нашому житті після цієї війни. І добре, що у світі цікавляться деталями, хочуть долучитися, думають, як знайти можливості, щоб працювати на Україну після нашої перемоги», – заявив Зеленський у новому зверненні.

You cannot copy content of this page