Україна понад усе

Здійснилася мрія багатьох українців “Горить Москва”

Здійснилася мрія багатьох українців “Горить Москва”.

Українські ракети “Нептун” завдали дуже потужного удару по “Москві”. Відтак ракети “Нептун”, що боронять Чорне море завдали удару по по російському кораблю, що стояв біля порту. Тепер можна не просто російський корабель відправити, а і Москву.

Доречі Арестович підтвердив інформацію щодо корабля, в Севастопольській бухті. Правда прокоментував цю подію якось досить цікаво.

“З флагманом російського флоту біда – горить “Москва”. Сильно горить, чи то кілька матросів не потушили недопалки, чи може порушили техніку безпеки, ми не знаємо”, – каже Арестович.

Раніше казали, що вибухи та загоряння сталося через влучення кількох українських ракет Нептун.

Колишній депутат Сергій Висоцький каже, що через цю ситуацію увесь Чорноморський флот виведено заради безпеки інших суден.

Ірина Фріз в свою чергу, це доречі, діюча депутатка, сказала, що “Москва” пропала з радарів, і скоріш за все її доведеться затопити, адже в морі шторм, а рятувальна операція ускладнена.

Доречі за інформацією з вікіпедії, те судно має на борту досить багато вибухової техніки та пристроїв, гелікоптер, пушки, протикорабельні ракети дальності польоту в 1000км. Словом, що згорить, то не зогниє, а як не згорить, то зргниє на дні моря, рибам на корм.

Вам також має сподобатись...