Україна понад усе

Зеленська: «Феномен української жінки в тому, що вона – на всіх фронтах»

Рятуючи себе та своїх дітей, українські жінки рятують і свою країну, тому сьогоднішня еміграція з України має жіноче обличчя – перша леді Олена Зеленська в інтерв’ю журналу ELLE Spain.

«У нас взагалі дуже «жіноча» країна: жінки домінують у багатьох сферах – від медицини до освіти, у багатьох державних службах», – зазначила вона.

Олена Зеленська переконана, що жінки, які на продірявлених кулями авто вивозили своїх і чужих дітей, батьків і сусідів, заслуговують на звання героїнь-рятівниць.

Перша леді розповіла, що й під час в#йни продовжує займатися гуманітарними проектами, і деякі з них стали ще актуальнішими. Триває активна робота щодо допомоги українцям за кордоном, евакуації в безпечні місця хворих дітей та дітей сиріт, будинків дитини та спеціалізованих закладів, де проживають діти, позбавлені батьківської опіки. Крім того, розпочато великий культурний проект «Книжки без кордонів», щоб українські діти мали доступ до українських книжок там, де вони тимчасово перебувають.

Олена Зеленська наголосила, що серед напрямів її роботи є також інформаційний фронт, донесення правди про війну через звернення та інтерв’ю. Перша леді подякувала всім європейцям за допомогу громадянам України, які вимушено покинули свої домівки, але водночас звернула увагу на те, що вся наша країна не може переселитися в безпечне місце.

«Тож прошу світ не ставитися до цієї в#йни як до такої, що відбувається десь, за міцною стіною. У світі немає стін. Та й ркети їх легко пробивають. Тож, будь ласка, залишайтеся з нами в цій боротьбі. Бо це – спільна боротьба», – закликала дружина Президента України.

Вам також має сподобатись...