Зеленський дуже зворушливо, тремтячим голосом розповів про порятунок людей з Азовсталі

Тільки від того, як саме наш Президент розповідає про порятунок людей, одразу стає зрозуміло наскільки це було важко організувати. Нам пощастило зі Зеленським, бо в нього болить серце за кожного українця, за кожну долю! Дякуємо всім, хто рятує та допомагає нашим людям! Вбережи Боже всіх, хто чекає!

Президент України Володимир Зеленський розповів про евакуацію людей з Азовсталі.

«Маємо нарешті перший результат евакуаційної операції з Азовсталі в Маріуполі, яку ми організовували дуже довго. Це потребувало дуже багатьох зусиль, переговорів, різного посередництва. Сьогодні до Запоріжжя прибули 156 людей. Жінки, діти, вони були більше 2 місяців у сховищі.

Тільки уявіть, дитині 6 місяців, і два з них вона під землею рятуючись. Нарешті ці люди в повній безпеці, вони отримують допомогу. Я вдячний всім від кого залежав порятунок цих людей, хто домовлявся і допомагав.

Вдячний кожному, хто забезпечив фізичне переміщення людей гуманітарний коридором. Безумовно, ми продовжуємо робити все, щоб дістати всіх наших людей з Маріуполя та Азовтсалі. Це складно, але нам потрібні всім», – зазначив він.

You cannot copy content of this page