Україна понад усе

Зеленський нагородив орденом княгині Ольги Ненсі Пелосі

США дуже підтримує Україну, тому Зеленський вирішив у такий спосіб висловити свою подяку! Незважаючи на небезпеку, їхні представники постійно приїжджають до Києва та інших міст, показуючи, що вони з нами солідарні. Ми вдячні за те, що весь світ простягає руку допомоги Україні.

Володимир Зеленський нагородив орденом княгині Ольги спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі.

На зустрічі Зеленський висловив подяку США та особисто Пелосі за зусилля щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

“Дуже важливі сигнали, які сьогодні дають США та президент Байден. Це і нещодавні потужні кроки щодо оборонної та фінансової підтримки для України, а також рішення щодо ленд-лізу – ми вдячні за це”, – зазначив він.

Зі свого боку Пелосі передала вітання від Конгресу, заявивши, що США готові допомагати Україні, доки не завершиться війна проти Росії.

“За вагомий особистий внесок у зміцнення українсько-американського міждержавного співробітництва, підтримку суверенної, незалежної та демократичної України президент Володимир Зеленський нагородив спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі орденом княгині Ольги”, – йдеться у повідомленні.

Вам також має сподобатись...