Україна понад усе

Зеленський подякував Джонсону, каже, що ми разом показуємо світу, що таке сміливість та незламність

Це дійсно так, ніхто не вирів, що Україна може стільки вистояти. І тепер весь світ вірить в нас. Наша незламність, сміливість українських захисників, це те лідерство, яке всі бачать! Дякуємо всім за підтримку та дякуємо нашому любому Президенту та захисникам!

Сьогодні об’єднав звернення до двох сильних народів: народу України та народу Великої Британії, виступаючи на благодійному вечорі Brave Ukraine. Якби всі у світі – чи хоча б переважна більшість – були такими ж незламними, сміливими й лідерськими, як Україна та Британія, то, я впевнений, ми б уже відновили мир на всій нашій звільненій території для всіх наших людей.

Але ми ще маємо боротися. Як сказав Борис Джонсон, звертаючись до Верховної Ради позавчора, ми ще пишемо одну з найбільш переможних глав нашої історії.

Щовечора я звітую суспільству про те, що зроблено для захисту держави. Про те, як ми допомагаємо нашим людям. Наприклад, сьогодні стало повідомлення про нашу розмову з Борисом. Кожного разу коли відбуваються такі переговори, це дуже важливо для моєї країни. І не менш важливо, впевнений, і для Британії. Бо це про незламність та сміливість. Це лідерство, яке ми демонструємо разом.

Вам також має сподобатись...