Зеленський повідомив, що українці зробили ще один дуже важливий крок

Наш Президент Зеленський у новому зверненні повідомив гарну новину, ми дуже швидко заповнили опитувальник, який необхідний, що стати кандидатом в Євросоюз. Дуже цього чекаємо, та дякуємо, що команда Президента працює так швидко. Він також подякував за створення трастового Фонду, який створений для відбудови України!

«Сьогодні ми зробили ще один крок – дуже важливий і не просто формальний – на нашому шляху у Європейський Союз. Україна передала другу частину відповідей на спеціальний опитувальник, який має заповнити кожна країна, що прагне бути частиною ЄС. Зазвичай на це витрачаються місяці й місяці. Але ми зробили все за лічені тижні.

Пані Урсула сказала, що вражена, з якою швидкістю наші люди заповнили опитувальник. Я був радий почути від неї, що наша швидкість стимулює діяти Єврокомісію так само швидко. Розраховую у червні отримати в червні підтвердження, щодо набуття нашою країною кандидата у члени в ЄС.

Подякував також за створення трастового фонду для відбудови України. За зусилля, які потрібні для нового санаційного пакету проти Росії», – сказав Зеленський.

 

You cannot copy content of this page