Україна понад усе

Зеленський розповів, чому наступи росіян залишаються безрезультатними

Наш любий Зеленський у своєму новому зверненні нагадав, що Україна продовжує героїчно триматися. Наступи є, проте наші хлопці знають свою справу та обороняють кордони, професійно та незламно. Проте є й інші причини, чому росіяни не можуть продвинутися далі

«Вони не можуть продемонструвати успіх на тих напрямках, де пробують наступати. І тому намагаються показати успіх за допомогою свої ракет, але також безрезультатно. Ці удари, як і попередні, кардинально нічого не змінюють. Тим більше, що повітряна оборона стає все сильніше», – сказав Зеленський.

Він також додав, що евакуаційна місія з Азовсталі триває. Залучені найбільше впливові міжнародні посередники та нагадав, що окремо говорили про заявку України до ЄС.

«Продовжую збирати якнайбільшу міжнародну аудиторію для України. Щоб нашу державу підтримували на всіх рівнях. І щоб на всіх рівнях тиснули на Росію.

Інформаційний тиск, дипломатичний, а також культурний. Ось що нам треба. Щоб, як і в часи Другої світової війни, боротьба за свободу могла спиратися зокрема й на силу мистецтва», – додав Зеленський.

Вам також має сподобатись...