Зеленський сказав, що росія навіть не могла уявити, що на 46 день після вторгнення буде відбуватися те, що маємо ми зараз

Зеленський сказав, що росія навіть не могла уявити, що на 46 день після вторгнення буде відбуватися те, що маємо ми зараз.

Маємо 46 день війни. Героїчно вистояли, захистили, врятували, не здалися – це все про нас.

Президент висловився про те, що на 46 день війни ми маємо ситуацію, коли до щойно звільненого передмістя Києва, та і самої столиці приїздять світові лідери, зокрема, той самий  британський прем’єр Борис Джонсон, канцлер Австрії Карл Негаммер, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Чи думали там, в пеклі під назвою “Кремль”, що він буде, цей 46. Так само чи думали вони взагалі, що це все матиме продовження. Ми були не готові до нападу, вони не готові до війни.

Відтак Зеленський сказав, що “Ми всі разом – кожен українець, кожна українка, які 24 лютого і назавжди обрали сміливість. Обрали Україну. Обрали свободу і майбутнє”.

До того ж, у відеозверненні Гарант нагадав, що допомога Україні це не лише питання совісті, це ще й стратегічний розв’язок цього конфлікту.

Адже вони підуть далі. Зараз українці на своїх плечах тримають спокій і мир всього світу, а потім, потім може бути гірше.

You cannot copy content of this page