Україна понад усе

Зеленський сказав, що вірить в українців та таке споріднене єднання

У новому інтерв’ю наш Президент Зеленський дуже розчулив своєю відповіддю, коли казав про Україну та її народ. Каже, що вірить в нас, вірить в українців, тому що ми показали світу, що таке справжні єдність! Пане Президенте, ми також разом з вами! Дякуємо, що ви разом з нами проходите ці труднощі! Весь світ побачив, що в Зеленського велике українське серце!

Розмова Володимира Зеленського із журналістом проекту 60 Мinutes австралійського телеканалу Nine Network. Знімальна група провела дорогою до Києва майже дві з половиною доби. Відповів на запитання. Розповів про героїчну боротьбу українського народу.

Журналіст запитав Володимира Зеленського про популярність в світі, яка є в нього зараз.

«Популярність, яка є в мене, вона точно не надає мені і не надихає, тому що я знаю, яка ціна в цієї популярності. А ціна це війна, результат якої ми знаємо, світ знаємо. Я вдячний журналістам світу, завдяки яким світ знає, що таке війна і скільки горя вона принесла Україні в Україні українцям. Тому я не очікував точно такого результату. Я на цьому місці, я думаю, що на цьому місці будь=який Президент, якого обрав народ України, повинен бути таким, бути з народом», – сказав Зеленський.

Журналіст також запитав, чи вірить в долю Зеленський.

«Чи вірю я в долю? Я чесно кажучи, дуже вірю в людей. Політика трішечки знизила мою віру в людей, тому шо політика б’є по вічним цінностям, тим, які я завжди шукав, і потім шукав людях і намагався завжди такими людьми, щоб жити серед людей з принципами. В політику попадають люди не завжди з цінностями, але я завжди вірив людей, що люди спроможні на все. Народ України це і показав, об’єднавшись та зміцнивши нашу державу», – відповів наш Президент.

Вам також має сподобатись...