Україна понад усе

Зеленський склоняє голову перед нашими захисниками та розповідає, як будемо відбудовувати Україну

Наш любий Зеленський розповів, що вчора в столиці він зустрівся з міністром закордонних справ Данії та повідомив про потужну підтримки України. Каже, що говорили про те, як потім будуть разом відбудовувати нашу мальовничу країну! Все відбудуємо, все подолаємо разом, тому що в нас є найкращий Президент, який не покинув і сконає голову разом з нами перед нашими захисниками!

«Сьогодні в Києві я зустрівся з міністром закордонних справ Данії, обговорили питання наших двосторонніх відносин. Бачу прогрес у виконанні тих домовленостей, які були досягнуті на переговорах з прем’єр-міністром Данії.

Отримав хороші сигнали. Обговорили плани щодо відбудови України. Вдячний за те, що Данія продовжує роботу свого посольства в нашій столиці. Це вже 29 іноземне представництво, яке повернулося в Україну.

Працюємо проти нових санкційних питань, очікуємо новий пакет, в цьому пакеті повинні бути блокування росії від енергоресурсів, дуже віримо в це, щоб цій державі не передавали мільярд щоденно за паливо.

Вдячний нашим захисникам, які тримають оборону держави. Щойно підписав Указ про нагородження 438 слубовців ЗСУ відзначеними званнями Герой України!», – зазначив Зеленський.

Вам також має сподобатись...