Україна понад усе

Зеленський: Є серія серйозних новин – однозначно позитивні для нашого захисту

Ого! Наш любий Президент Володимир Зеленський працює вдень та вночі, він робить все, що Україна перемогла! Кожного дня він звітує про зроблену роботу! Дякуємо за таку працьовитість та ідейність! Серця українців чекають найголовніших слів, які якось вимовить Зеленський на всю нашу Україну!

“Перше – Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки проголосувала за новий та вагомий пакет підтримки для нашої держави та глобальної демократії. Майже на 40 мільярдів доларів. Незабаром відбудеться і друге голосування – у Сенаті США. Після чого це рішення потрапить на підпис Президенту Байдену та набуде чинності в силу.

Ці кошти будуть використані максимально швидко та без бюрократії для посилення захисту України. Насамперед це зброя та боєприпаси для нас, обладнання. Але не тільки. Це також підтримка розслідування військових злочинів РФ, окупантів, підтримка у дипломатичній роботі тощо”, – сказав Зеленський.

Друге рішення – важливе і навіть історичне. Це оновлення Америкою знаменитої програми ленд-ліз.

“І це не випадковість, що новий закон про ленд-ліз для захисту демократії в Україні був підписаний саме 9 травня. Я вдячний особисто президенту Байдену за цю підтримку, за це рішення і за такий символізм. Тому що ми захищаємо свободу та право на життя для всіх вільних народів у війні проти тиранії, яка становить для Європи не меншу загрозу, ніж 80 років тому.

Тепер із ленд-лізом Президенту США не потрібно буде узгоджувати з Конгресом, яку допомогу він надає. Це прискорить постачання”, – додав Зеленський.

“Україна дуже предметно і постійно обговорює з нашими друзями тему гарантій безпеки для України. Зустріч Великої сімки 8 травня, в якій наша держава вперше взяла участь на рівні лідерів, була перш за все про це. Ми домовляємося з провідними державами світу, щоб дати Україні впевненість у безпеці десятиліття вперед”. – додав Президент.

Вам також має сподобатись...