Смішні історії

Згодом вже всі зрозуміли, що то була погана ідея, і кавалер теж. Хоча можливо він пішов через те, що на столі залишилися лише залишки торта та його шоколадка, яку мій кавалер вирішив забрати з собою

Зі мною сталася дуже смішна історія. Діти мене добряче повеселили, хоча досі перепрошують. Сталося це близько півроку тому. Я вже на пенсії. З чоловіком розлучилася вісім років тому. Зрозуміли, що вже добряче набридли один одному, немає нічого спільного, крім дітей, які мають вже свої сім’ї, яким не подобалося, що я залишилася одна.

І ось мої дорослі, розумні та виховані дітки вирішили влаштувати моє особисте життя. Дочка кілька разів казала, що в неї на роботі є підходящий за віком імпозантний чоловік. Запевняла, що він дотепний, добрий, майстер на всі руки й взагалі його всі люблять.

В якийсь момент я погодилася на зустріч. В призначений день я приготувала вечерю, спекла торт на десерт – підготувалася знайомитися з майбутнім чоловіком, принаймні так думали мої діти. Потенційний кавалер був надзвичайно галантний і навіть подарував мені плитку  шоколаду.

Перші хвилини знайомства все складалося більш-менш вдало, але з кожною секундою ставало зрозуміло, що нічого путнього не буде, а сваха з моєї дочки дуже погана. Згодом вже всі зрозуміли, що то була погана ідея, і кавалер теж. Хоча можливо він пішов через те, що на столі залишилися лише залишки торта та його шоколадка, яку мій кавалер вирішив забрати з собою. Я сподіваюся, що тепер мої діти заспокояться та залишать мене, бо я хоч і живу одна, але мені зовсім не нудно.

Вам також має сподобатись...