Жінка пішла на шум й побачила у дірці у підлозі ванної кімнати собачу голову. Як пес туди заліз – ніхто не знає, але напевно хотів сховатися від негоди

Інколи в нашому житті стаються дуже дивні ситуації, коли не знаєш плакати чи сміятися. Саме така історія сталася з Мариною.

Жінка мала невеликий, але затишний будинок. Але якось вона помітила, що дерев’яна підлога у ванні почала просідати, тому жінці спало на думку зробити ремонт. Звичайно ж, вся ця ідея була не з дешевих і не з найшвидших.

Майстер пообіцяв все зробити за тиждень, а весь цей час замість підлоги у ванні Марина бачила діру. Однієї ночі вона прокинулася від собачого скавчання та незрозумілих звуків. Жінка була здивована, адже собаки не мала. Спочатку вона вирішила, що то вітер за вікном, бо тієї ночі була сильна злива, а пориви вітру ледь не валили дерева. Вона прислухалася й зрозуміла, що дивні звуки лунають десь у будинку.

Жінка пішла на шум й побачила у дірці у підлозі ванної кімнати собачу голову. Як пес туди заліз – ніхто не знає, але напевно хотів сховатися від негоди. Бідолашний зачепився нашийником і не міг поворухнутися. Марині вдалося звільнити собаку і привести його в дім. Виявилося, що пса звати Лулу.

Завдяки нашийнику жінка зранку знайшла власників тварини, які розповіли, що пес злякався грому і втік під час прогулянки пізно ввечері. Жінка жартома сказала, що вона рада бачити Лулу в будь-який час, але наступного разу краще йому обрати вхідні двері.

You cannot copy content of this page