Вчора зателефонувала свекруха і сказала, щоб ми допомогли їм виплачувати кредит, який вони брали на покупку машини

Я раділа, коли після весілля батьки чоловіка подарували нам квартиру. Вона залишилася від його бабусі.

Радість трохи втихла, коли я побачила зовсім занедбану квартиру зі старою сантехнікою, меблями та обдертими шпалерами.

Житло вимагало дорогого ремонту, якого ми не могли потягнути, працюємо обидва в державних установах, зарплати невеликі. Вирішили взяти кредит, трохи допомогли грошима мої батьки.

Зараз ми вже живемо у нормальній квартирі, виплачуємо борги, економлячи буквально на всьому. Але все одно задоволені, що є свій кут, та ще й такий затишний.

Але вчора зателефонувала свекруха і сказала, щоб ми допомогли їм виплачувати кредит, який вони купували на покупку машини.

Я сказала, що грошей у нас немає, і ми ледве сплачуємо свої борги. Тут свекруха несподівано заявила, що вона могла б продати нашу квартиру, але віддала її задарма, а ми навіть допомогти їм не можемо.

Я не чекала такого повороту, і тепер не знаю, що робити. Чоловік теж здивований, каже, що це її вітчим налаштував проти нас.

Справа в тому, що свекруха дала нам два тижні на роздуми, а потім вона нас виселить та здасть квартиру в оренду.

Квартира оформлена на неї, ми навіть подумати не могли, що так все вийде, хоча спочатку чоловік просив, щоб вона переоформила квартиру на нього, але його мати відмовилася, сказавши, що має де жити, і виганяти нас не збирається.

А вийшло як! Ми вклали чималі гроші в ремонт, ще маємо за нього віддати борги, а тепер нам пропонують платити чи виселятися.

Я боюся, що ми заплатимо їй необхідну суму, а через якийсь час до нас знову будуть претензії, адже власником залишається свекруха.

Як розумно вирішити питання, щоб нікого не образити і самій в мінус не піти?

You cannot copy content of this page