А я вирішила, що як має іншу, то нехай і йде до неї, то ж виставила його з речами за двері. Через якийсь час він намагався зі мною помиритися, але я так образилася, що навіть слухати не стала

Ніколи не думала, що таке може статися зі мною та ще й у такому віці. Я вже не молода, дочка давно доросла та має свою родину. Вона досить добре живе зі своїм чоловіком, добре заробляють, то ж можуть дозволити відпочинок з кордоном. Якось вони вирішили взяти мене з чоловіком на відпочинок.

Після цієї звістки мого чоловіка наче підмінили. Він на відріз відмовлявся від поїздки.  Скільки я чи дочка його не вмовляли – ні і все. Постійно вигадував різні причини – то робота, то здоров’я. В якийсь момент ми просто здалися, все ж таки 60 років чоловікові. Я поїхала з дочкою та її родиною сама.

Не було мене вдома десь два тижні. Весь цей час з чоловіком лише списувалися –  обмінювалися черговими фразами та й все. Та після мого повернення я чоловіка наче підмінили. Та довго він не мовчав, зізнався, що є інша жінка і вже не перший місяць. Йому 60, а він по жінках бігає… В мене просто не було слів.

А я вирішила, що як має іншу, то нехай і йде до неї, то ж виставила його з речами за двері. Через якийсь час він намагався зі мною помиритися, але я так образилася, що навіть слухати не стала. Ми разом були 40 років, маємо дітей, а тут отаке…. Все перекреслив, все життя перекреслив. Ніяк не можу заспокоїтися – образа, біль та злість.

You cannot copy content of this page