Родинні історії

Але моя мама несла й несла все, що вона вважала за потрібне. Ми неодноразово казали, що не потребуємо того, але вона не слухала…

Моя мама на мене образилася, бо я продав всі непотрібні речі, в тому числі і її подарунки. Я та моя дружина дуже практичні люди. Ми намагаємося позбутися всього, що вважаємо непотрібним. Самі все обираємо і для себе, і для дитини. Купляємо все максимально функціональне, щоб довго служило та не переплачувати.

Вперше ми продали подароване, коли ще чекали дитину. Дружина склала список всього необхідного як тільки дізналася, що чекає маля, тому в нас було достатньо часу, щоб все придбати. Що ми й зробили.

Але моя мама несла й несла все, що вона вважала за потрібне. Ми неодноразово казали, що не потребуємо того, але вона не слухала. Ми почали тихцем продавати все, що нам було непотрібне, а гроші відкладали чи витрачали на те, що було потрібне.

Одного разу мама приїхала з коляскою. Навіщо вона її купила знала тільки вона. Коляска була не погана, але зовсім не те, що ми хотіли придбати.

Ми хотіли універсальний колір, який би підходив для дівчинки та хлопчика. Крім того, в подарованій колясці не поверталися колеса, що було дуже не зручно. Також ми обрали багатофункціональну коляску, яку можна було використовувати у трьох режимах.

Мамі я нічого не сказав, але продав її подарунок. До отриманих грошей ще трохи доклали та купили ту коляску, яку хотіли. Приховати цю підміну було не можливо.

Мамі я намагався все пояснити делікатно, але вона дуже образилася. Таких моментів було дуже багато. Вона ніколи нас не слухала от і маємо тепер.

Вам також має сподобатись...