Бачили б мене, коли я це почула – моє бліде і без того обличчя стало просто прозорим

Того злощасного дня я була у школі. Вже був обід, і я дуже засмутилася, що моя подруга до школи так і не прийшла.

Нам сказали, що ми матимемо скоро олімпіаду, і я вирішила зателефонувати Ані (подрузі) і попередити її про це. Дзвоню їй на домашній, трубку бере її бабуся:

— Алло, — говорю я. – Здрастуйте, баба Катя, можна Аню?

– Катенько, а Аня ще не прийшла зі школи.- Так? — розгублено спитала я, — дякую, до побачення!

Я злякалася, адже Ані немає ні вдома, ні в школі… Я розповіла про свої страхи нашим спільним подругам Наді та Маші. Надя лише промовчала, а Машу це насторожило.

Я зателефонувала бабі Каті і сказала, що Ані немає у школі. Бабуся злякалася, засмутилася, подякувала мені і поклала слухавку. Прогулювати уроки Аня не могла, я за неї переживала та не знала, що робити.

Наступного дня нас (Машу, Надю, і мене) викликали на допит. Я розповіла, що напередодні ми з Анею посварилися, але згодом помирилися.

Шукали Аню три дні, потім знайшли… неживою. Бачили б мене, коли я це почула – моє бліде і без того обличчя стало просто прозорим.

Серце забилося, здавалося, воно вирветься назовні. Я не знала, що робити, довго плакала. Адже це була моя найкраща подруга… Сльози просто лилися. Я не могла їх зупинити, просто не було сил, не могла повірити на весь цей жах.

Наступного дня у мене була температура, і я не пішла до школи. Мама бачила, як я страждаю, і відвела мене до дитячого психолога. Але я досі не можу забути про цю трагічну історію.

Веду до того, що ніхто ніколи не знає як повернеться життя, то у варто було б цінувати рідних і не забувати що ми не вічні.

You cannot copy content of this page