Родинні історії

Батькам пояснити нічого не зможу, тому й не кажу. Я впевнена, що вони мене не зрозуміють

Ми одружилися рік тому. Мій чоловік працював на мого батька, який навіть хотів залишити його за наступника. Андрій мені одразу сподобався – чесний, розумний, милий та дбайливий. Ми зустрічалися кілька місяців, а потім одружилися. Батько подарував нам будинок та авто, а мій чоловік став директором підприємства.

Кілька днів тому ми святкували день народження мого чоловіка. Він сидів з друзями під вікнами на вулиці, тому я випадково почула його слова, від яких в мене волосся дибки стало: “Я ж казав, що моя буде, а разом з нею й гроші її тата”.

Я вийшла до них, але вони різко замовкли. Я не стала влаштовувати скандал, а попрощалася з усіма під приводом втоми. З того моменту мій світ розвалився, бо я більше не хочу бачити свого чоловіка, але й не розумію, що робити. Тим більше що я вже вагітна.

Батькам пояснити нічого не зможу, тому й не кажу. Я впевнена, що вони мене не зрозуміють. Може, варто поговорити з чоловіком і розлучитись на прийнятних умовах? Я навіть вже готова заплатити, щоб він зник з мого життя.

 

Вам також має сподобатись...