Близько восьми років тому чоловік важко захворів, тривале лікування, але все благополучно вирішилося, у зв’язку з цим він зробив перерву у роботі, але пауза затяглася

Через хворобу чоловік перестав працювати. Як допомогти йому вибратися із застою? Близько восьми років тому чоловік важко захворів, тривале лікування, але все благополучно вирішилося.

У зв’язку з цим він зробив перерву у роботі, але пауза затяглася. Нову роботу він не може знайти досі. Причини різні: чи сама посада не подобається, чи зарплата не влаштовує.

Він отримує пенсію за станом здоров’я та каже, що йому цього достатньо. Але цих грошей не вистачає на дітей, будинок, їжу, навіть бензин.

Я розумію, що він застряг у вакуумі, де йому просто стабільно та спокійно. Не треба йти на зненавиджену роботу, догоджати іншим, ламати зручний графік.

Чоловік виправдовує відсутність роботи ще тим, що займається дітьми. У нас їх двоє, він возить їх до школи, малювання, виховує. Але так не може продовжуватися вічно.

Загалом у нас немає проблем. Як допомогти чоловіку вибратися із цього застою і чи треба це робити? Може, це його норма, яка просто відрізняється від загальноприйнятої? В цьому випадку як мені прийняти цей факт без роздратування?

Ангеліна, 40 років

You cannot copy content of this page