Родинні історії

Буквально з першого дня в мене зі свекром почалися проблеми. Він критикував все, що я роблю – страви, які я готувала, виховання дитини, ставлення до чоловіка, якість прибирання…

Зазвичай всі жаліються на свекрух, а в мене проблеми зі свекром. Ця людина перетворила моє життя на кошмар. Так вийшло, що мого чоловіка виховував лише його батько. Свекор живе за містом, на моє щастя, а ми живемо у квартирі, яку купив мій чоловік. В нас маленька дитина, тому зі свекром не дуже часто бачимося.

Не подумайте, ми не виганяли пенсіонера в село, як це може здатися. Він туди поїхав та не захотів повертатися. Все казав, що в місті немає чим дихати. В селі свекор зайнявся козами, птицею, городом та невеличким садом. До того ж він облаштував собі спортивний майданчик, де проводив майже весь вільний час.

Свекор наче сказився через молодість та правильне харчування. Пенсія в нього була досить хороша, тому він сплачував за різні курси та практики – йога, омолодження, марафони з харчування, різноманітні дієти. Зазвичай це були досить безневинні речі, максимум міг тиск трохи піднятися. Всі ці вчителі, яких я вважала шахраями, обіцяли, що після їх практик життєва енергія буде переповнювати.

В один з таких разів йому необхідно було знаходитися в місті. Це був якийсь піврічний марафон, під час якого були зустрічі з учасниками проекту. У зв’язку з цим він попросився пожити в нас. В нас була вільна кімната, тому проблем з цим не було.

Буквально з першого дня в мене зі свекром почалися проблеми. Він критикував все, що я роблю – страви, які я готувала, виховання дитини, ставлення до чоловіка, якість прибирання, підлога не так вимита. Чоловік мій теж страждав через настирливість батька. Він його намагався кудись тягти з собою – то на річку, то в парк, то ще кудись і йому було все одно, що його син втомлювався на роботі чи хворів. Ще можна “розвантажити шлунок” і тиждень харчуватися лише рисом та селерою.

Претензій в нього не було лише до онука, який почав повторювати за дідом та зневажливо до мене ставитися. Вже минуло п’ять місяців моїх тортур. Я не певна, що витримаю ще місяць до завершення його «здорового» марафону. Мій свекор – дорослий, здоровий мужик. Чому він не хоче зрозуміти, що кожен живе так, як хоче й не треба до всіх лізти, бо «знає краще»?

Вам також має сподобатись...