Родинні історії

Чоловік не витримав її чергової істерики й заборонив матері лізти в нашу сім’ю. Я ж після цієї сцени більше не ходила ні на які їхні сімейні свята…

Я знала, що не подобаюся своїй свекрусі. Вона всяке робила, всяке говорила  Постійно намовляє мого чоловіка проти мене. Під час знайомства з моїми батьками свекор та свекруха взагалі просто їх проігнорували і обговорювали сімейні проблеми з мої коханим. Це був дуже дивний вечір. Моїм батькам теж не сподобалися нові родичі.

Весілля ми зіграли через півроку спільного життя, бо була при надії. Якось мені подзвонила схвильована мама і розповіла, що свекруха кілька днів їй дзвонила і просила, щоб я відмовилася від дитини. Коли я спитала свекруху, то вона навіть не намагалася заперечувати. Яке вона мала право взагалі лізти з такими пропозиціями?

Поки я чекала дитину, то не могла бачити свекруху. Я ледь терпіла її візити. І зараз мене аж тіпає, коли вона стоїть біля колиски й розмовляє з онукою. Коли донечка підросла, то навіть на руки до бабусі не хотіла йти, а свекрусі того й треба було аби новий скандал влаштувати. Мені вона нічого не сказала, а от моєму чоловікові розповідала, що я погана мати, нічого не вмію, що вони мене ледь терплять.

Чоловік не витримав її чергової істерики й заборонив матері лізти в нашу сім’ю. Я ж після цієї сцени більше не ходила ні на які їхні сімейні свята, бо не хотіла нікого дратувати. Свекруха ж постійно питає мого коханого, коли можна буде забрати дитину на кілька днів. А я от проти і взагалі не хочу, щоб вона залишалася сама з моїм янголятком.

Вам також має сподобатись...