Родинні історії

Чоловік зі мною не розмовляв, а дочка влаштувала телефонний терор. Постійно допитувала, чи можна все скасувати.

Я старша дитина в сім’ї. Маю молодшу сестру, але вона пізня дитина, тому фактично вихованням займалася я. Заміж вийшла за сусідського парубка, має трьох дітей. Її чоловік людина непогана, але заробляє не дуже багато.

У спадок я з сестрою отримали батьківський будинок, куди вона й переїхала жити з родиною. Я нишком від чоловіка відмовилася від своєї частини спадку, але про це ніхто не знав. Але коли я все ж таки розповіла про це рідним, стався гучний скандал.

Чоловік зі мною не розмовляв, а дочка влаштувала телефонний терор. Постійно допитувала, чи можна все скасувати й повернути мою частину спадщини. Я не розуміла, як можна бути такими скупими, адже той будинок нікому не потрібен. За скільки його можна було продати? За пару тисяч? А так хоч сестра має дах над головою, то все ж легше.

З того часу чоловік постійно невдоволений й каже, що сестра “заграбастала” батьківське майно. Все, що я кажу, не бере до уваги. Маю надію, що з часом він прийде до тями. В мене з сестрою стосунки прекрасні, постійно ходжу в гості до них. От тільки, що робити чоловіком та донькою?

Вам також має сподобатись...