Чи може син від першого шлюбу повернути батька в родину?

Я, як і мій чоловік, в шлюбі вже вдруге. І в обох є по одній дитині.

В цілому я ні на що не скаржуся: гроші ми заробляємо обидва, романтика в шлюбі присутня, хоч нам вже за 40. Ні шкідливих звичок або якихось дуже великих мінусів в характері.

Моя дочка, якій нещодавно виповнилося 9 років, поважає свого вітчима, але розуміє, що це не батько. До слова, її татусь не доклав і сотої частки старань до її виховання, але це вже зовсім інша розмова.

Так ось, Міша, мій чоловік, практично цілий день проводить на роботі. На жаль, ми цього змінити не в силах. Приходить ближче до вечора, втомлений, але я бачу, що йому хочеться бути вдома, з нами, і мене це дуже тішить.

На вихідні ми, буває, гуляємо, ходимо разом в кіно або на боулінг. Але, якщо чесно, я намагаюся не надто його обтяжувати, бо розумію, що він дорослий чоловік і банальний відпочинок на дивані з телевізором або за комп’ютером йому потрібен. Чисто фізично. Тоді я намагаюся його не чіпати, а дочка і поготів.

Михайло не дуже відкрита людина, це правда. Але, знаєте, він проявляє свої почуття так, по-чоловічому.

Наприклад, якщо я щось хочу купити собі, він буде упиратися весь день, а я продовжу вимагати. Тому що бачу, що він згоден, але потрібно трохи «побурчати» для пристойності. І я вже знаю, що через пару днів бажана мною покупка буде здійснена.

З іншого боку, ні – значить ні. Це я теж іноді можу почути в його інтонації. Так само і з донькою. Він може заборонити їй дивитися мультики до ночі, і вона піде в свою кімнату без розмов.

А ось на день народження він подарує їй будь-яку дурницю, яку вона сама забажає. Але, як би не від свого імені, а просто дасть мені потрібну суму і зробить вигляд, що навіть не знає, чого вона там хотіла. Такий вже характер.

Про його колишню сім’ю я знаю лише те, що вони розійшлися по-поганому, а його синові було всього пару років. Тата він, природно, не пам’ятає.

А про дружину він зовсім не любить розповідати, видно, що ця жінка зробила йому боляче свого часу.

Нещодавно вона подзвонила йому до нас додому, я навіть чула її голос. Виявилося, син встиг потрапити в якусь погану компанію і їй була потрібна допомога, щоб привести юнака додому.

Після недовгих сперечань і мого прохання Міша так і зробив. Виявилося, його син Гриша тусувався з якимись старшокласниками по підвалах сусіднього будинку. Що вони робили – невідомо, але явно нічого хорошого.

Батько і син провели довгу бесіду, і після неї мого чоловіка як підмінили. Він став дзвонити до рідного сина кожен день.

Вони пішли разом на каток. Потім ще ходили пару раз на риболовлю. А недавно Міша брав вихідні, щоб разом з сином заночувати в лісі з палатками. Лижі, сухий пайок, все як годиться.

На мої слова він більше не реагує, видно, думає тільки про сина. До дочки став ставитися якщо не прохолодно, то, напевно, поверхнево.

Я навіть застала його за переглядом старих альбомних фото, де був він, його маленький син і та жінка.

Тепер я не знаю, що робити. Чи може його син повернути батька назад в сім’ю? Про свою дружину Міша не згадує при мені, але я вже нічому не здивуюся. Не знаю, як бути.

You cannot copy content of this page