Родинні історії

Два тижні тому ворожка передбачила, що моя сім’я зруйнується, вона каже, що близьке розлучення та різні нещастя в сім’ї

Я не знаю, як мені це взагалі розуміти, адже у нас із чоловіком усе завжди було добре. Будь-який конфлікт ми вирішували обопільно, і ніколи не було таких випадків, коли хтось із нас тримав образу один на одного. Але що робити, я не знаю.

Подруги кажуть, що ворожкам вірити не варто, і все це вигадки. І я могла б з ними погодитися, якби у мене регулярно не виконувалися їхні прогнози. Мені просто варто згадати все моє життя і тоді стане зрозумілим, що передбачення – не пустий звук.

Ходжу до ворожок із двадцяти років і все збулося, що вони пророкували. І я сама не вірила, що таке можливе. Зрештою вирішила прийняти це і ходила до них регулярно. Власне, саме вони й передбачили мою зустріч із чоловіком. Він був точнісінько, як ті його описували. І хіба я можу після такого не вірити їм?

Найстрашніше, що я не хочу говорити про це з чоловіком. Він не надто підтримує моє захоплення і не вірить. Саме тому я уявляю, який скандал почнеться, якщо я йому все розповім і висловлю своє хвилювання. Загалом у мене таке було завжди, жоден мій чоловік не розумів і не приймав ворожок. Всім їм здавалося, що вони шарлатани.

Я можу їх зрозуміти, адже пророкування для них ніколи не збувалося. А в людини, яка не бачила у своєму житті дива, віри в таке бути не може. Однак я можу поговорити зі своїми подругами, які також регулярно відвідують ворожки. І вони солідарні зі мною.

Кажуть, що я маю бути напоготові, а тому краще, якщо я почну трохи стежити за чоловіком, а також регулярно перевіряти його телефон. Адже тільки знаючи про нього все, я зможу запобігти тій біді, яку мені передбачили.

Проте мені до кінця не хочеться вірити, що це може бути зрада. Але коли нічого більше не залишається і підтримати тебе здатні лише твої подруги, вибирати не доводиться.

Я не знаю, чим усе закінчиться, але особисто мені хочеться спробувати виправити пророцтво. І це вперше за той час, коли я почала ходити до ворожок. Втратити я свого чоловіка не можу і не хочу. І хоча моя віра в ворожіння непохитна — шлюб завжди був важливішим.

Вам також має сподобатись...