Історія жінки, у якої пенсії немає і не буде, зате є нахабний син

Гриша прийшов до мене з чудовою новиною. “Одружуся на Соні”, – каже. Я бажаю своєму синові щастя, але так відразу?

Зараз ніхто так не робить, спочатку трохи мешкають у цивільному шлюбі, шпалери клеять, притираються одине до одного. А потім уже й розписуються. Я розумію, що під впливом Соні Гриша зробить будь-що.

Вони познайомилися півроку тому. У Соні за душею ні гроша. Вона приїхала з села до міста вчитися. Ось і Гриць попався. І бачте, вона хоче окремо жити, тож Грицько і прийшов до мене. У мене є квартира, яку здаю квартирантам. Туди діти і хочуть вселитися.

Проблема в тому, що я живу за гроші квартирантів. Мені 54 роки, і я не маю пенсії, бо не напрацювала стаж. Підробляла тут, там, але ніколи не затримувалася на офіційній роботі. Замість того, щоб винайняти житло, син каже, що я маю влаштуватися на роботу.

Я виховувала сина одна. Його батько був питущим, тож я подала на розлучення, коли Гриші було 6 років.

Чоловік був успішним бізнесменом, але часу сім’ї зовсім не приділяв. Тож я з’їхала до мами з дитиною. Чоловіка не стало через шкідливу звичку, за заповітом квартира належить синові.

Я зробила у квартирі ремонт, зайнялася вихованням сина, водила його на гуртки та секції. Ми дружно жили утрьох. За 10 років мами не стало. Я важко прийшла до тями, але на роботу так і не вийшла.

Почала здавати житло чоловіка і збирала гроші на навчання синові. Я завжди витрачала гроші на Гриця. На старості років треба платити тільки за комуналку, а на їжу треба не так уже й багато. Тож я була впевнена, що грошей мені вистачить.

А зараз Гриша мене приголомшив. Адже він працює, йому вже скоро 30 років виповниться і ходить під підбором у своєї коханої. Він чудово знає, що я існую на гроші від здачі квартири. У 54 роки мені не дозволяє здоров’я виходити на роботу, та й хто мене, стару, найме?

Я запропонувала їм жити зі мною у двійці, але він і чути не хоче. Говорить, що за законом квартира належить йому. І він правий. Але хіба можна так вчинити з матір’ю? Я все життя витратила на його виховання, все найкраще віддавала синові. А тепер на старості років залишаюся без грошей та без допомоги.

You cannot copy content of this page