Історії про кохання, Родинні історії

Картини розліталися, як гарячі пиріжки. Та, на жаль, світ мистецтва дуже жорстокий…

Я виходила заміж за художника, а це дуже нестабільна справа. Одну картину можна продати за сотні тисяч, а на іншу ніхто й не подивиться. Мій коханий дуже талановитий і я була засліплена цим. Його картини прекрасні. Я захоплююся творчими людьми. В них є ось ця неземна іскра.

Спочатку справи йшли дуже добре – виставки, хороші галереї, замовлення. Картини розліталися, як гарячі пиріжки. Та, на жаль, світ мистецтва дуже жорстокий. Згодом його картини почали падати у ціні, бо ніхто їх не купував. А дуже рідкісні виставки не давали колишньої вигоди, через що у чоловіка почалася депресія.

Жити у бідності було важко, тому я почала обдумувати різні варіанти, щоб вийти з ситуації. Записалася на бізнес-курси, навчалася, дізналася дуже багато про те, як вести справи. Взяла кредит та відкрила власний бізнес – невелике кафе у гарному районі нашого міста.

На жаль, моєї підготовки та знань виявилося дуже мало. Бізнес прогорів. Ми залишилися без грошей та з купою боргів, які я не знаю, як повертати. Тепер у мене все та сама проблема у вигляді депресивного чоловіка. Як вибиратися з цієї ями?

Вам також має сподобатись...