Каяття жінки, що не пустила ночувати подругу з дітьми через незгоду чоловіка

Олена ніколи не хвалилася своїм шлюбом, але потайки дуже пишалася досягненнями на сімейному фронті. Вони з Ігорем були разом всього пару років, але вже встигли одружитися, з’їхатися і народити чарівного малюка.

За Ігорем вона відчувала себе як за кам’яною стіною, хоча часом ця стіна аж надто захищала її від зовнішнього світу.

Оленка ніколи не могла сказати, що у неї багато подруг, а після народження сина і зовсім нікого не залишилося. Тільки Ксюша була поруч.

Дівчата дружили ще зі шкільних часів, і навіть шлюб не зміг цю дружбу зруйнувати. Ось тільки бачилися тепер не надто часто. Але у всього була своя ціна, і Олена це прекрасно розуміла.

І хоча дружбі було вже багато років, жінки відрізнялися неймовірно, та й долі у них склалися по-різному.

На відміну від Олени Ксюша була заміжня вже років 8. У шлюбі постійно були проблеми, подружжя вічно сварилося. На дітей було сумно дивитися, а їх було у Ксюши і її чоловіка двоє.

Вся історія відносин Ксенії зі своїм чоловіком здавалася нескінченною низкою розставань. Ось тільки співзалежна дружина ніяк не могла піти від свого гнівливого чоловіка.

Спочатку боялася за себе, а потім ще й діти з’явилися. Олена не раз пускала під свій дах подружку раніше, коли у неї не було дітей та й сама Олена ще була незаміжня.

І ось нещодавно від Ксюши прийшло повідомлення пізно ввечері. Паніка і відчай відчувалися в кожному слові. Виявилося, що вона разом з дітьми втекла з дому, не витримавши чергового скандалу і невдоволення чоловіка. На вулиці вже було морозно, а діти, та й сама Ксенія, були одягнені зовсім легко.

Прочитавши повідомлення, добросерда Оленка відразу ж написала відповідь:

«Приїжджай, навіть не думай залишатися на вулиці! Чекаю. Готую гарячий чай! »

Чоловік, побачивши як Олена набирає повідомлення, відібрав телефон і подзвонив Ксюші.

Різким голосом він пояснив, що заявлятися в такий час не лізе ні в які рамки ввічливості. Ксюша кинула трубку.

Шокована Лена зажадала від чоловіка пояснень. А той, мабуть стримуючись вже довгий час, в серцях сказав, що заводити дружбу з такими невдахами не варто і в свій будинок він подібну людину точно не пустить.

Олена намагалася після цього додзвонитися подрузі багато разів. Ось тільки безрезультатно. Почуття провини з’їдало її зсередини.

Але що робити, якщо на шляху у дружби стоїть чоловік? Влаштовувати скандал, хоча в шлюбі у вас все чудово? Важливість дружби завжди на устах у людей, але хіба сім’я менш важлива?

You cannot copy content of this page