Коли нарешті я вивела Славка, тобто Святослава Олеговича на чисту воду, він розреготався як хлопчисько

Я завжди думала, що таке може трапитися тільки в дешевому серіалі, але як виявилося, ні, адже в моє життя прийшов чоловік, якого я з самого початку зненавиділа, якби ж я знала потім, чим це повернеться.

На той момент я була на випробувальному терміні на вакансію помічника директора однієї компанії.

Мене попросили передати документи адміністратору фірми замовників, тому я дуже спішила вчасно виконати завдання.

В офісі я натикнулася на чоловіка, який пролив на себе каву, і звісно ж я разом з документами полетіла на підлогу.

Потім він допоміг мені піднятися і я обізвала його не дуже гарними словами. Віддала документи і побігла далі. Вже біля свого офісу зрозуміла, що випадково ми помінялися телефонами, тому довелося повертатися назад.

Напівдорозі я зустріла цього хлопця і ми обмінялися речами назад. Він представився як Славко і ми домовилися зустрітися ввечері.

Так наші зустрічі тривали майже місяць, поки я не дізналася всю правду про нього. Насправді він і є власником тієї компанії. І мені тепер ніяково.

Адже при розмові з ним вечорами ми обговорювали працівників, загальних знайомих і я кілька разів невтішно говорила про дирекції фірми, я дійсно вважала вчинки і рішення абсолютно безглуздими.

А крім того, я ділилася професійними і робочими моментами, які йому знати точно не потрібно було.

Коли нарешті я вивела Славка, тобто Святослава Олеговича на чисту воду, він розреготався як хлопчисько. Для мене це взагалі було як зрада.

Чому не сказати мені відразу. А потім цей цирк, він приводив мене до себе в квартиру бабусі, її підмовив. Насправді живе сам, і машина в нього крута і гроші водяться.

Як він пояснив, що хотів мене перевірити. Ну що ж, перевірив, а сам перевірку не пройшов. Майже місяць брехні в очі. Як після такого вірити людям.

You cannot copy content of this page