Родинні історії

Мама дзвонила нещодавно і, заливаючись сльозами, розповідала, що поки вона їздила до санаторію на два тижні, батько з якоюсь жінкою проводив час…

Мама мені пожалілася, що батько їй зраджує. У мене двоє дітей та чоловік. Друга дитина зовсім ще маленька, тому сиджу в декретній відпустці. Мої батьки вже на пенсії. У мене є молодша сестра. І вона набагато хитріша за мене.

Сестра поїхала вчитися в іншу країну і вирішила залишитися там. Через це  батьки спілкуються з нею дуже рідко. Завдяки цьому вона обмежила з ними спілкування. Я не можу пережити те, що вона батькові вибачала всі його зради, але я цього не розумію.

Вперше про те, що у мами з татом дивні стосунки, я дізналася у третьому класі. Прийшла зі школи та потрапила на скандалу. Мама тоді дізналася про існування татової коханки і розповідала йому все, що думає з цього приводу.

Після мого приходу вони з’ясовувати стосунки не припинили, а просто пішли до іншої кімнати. Потім тато кудись зник на кілька днів. Але раптово повернувся, і ми знову жили звичним життям. Але через три роки все знову повторилося.

Протягом багатьох років ми з сестрою жили в цьому. Ми все чекали, коли батьки розлучаться. Ночами, коли ті вже спали, ми крадькома обговорювали, хто з ким залишиться. Зараз я живу окремо зі своєю сім’єю. Але мама не втратила звичку всі проблеми у стосунках із батьком виносити на загальний показ

Мама дзвонила нещодавно і, заливаючись сльозами, розповідала, що поки вона їздила до санаторію на два тижні, батько з якоюсь жінкою проводив час. Я спочатку наговорила мамі, щоб вона не переживала. Але й вона вже всі нерви мені та сестрі витріпала своїми розповідями про нещасну долю.

Матері я сказала, щоб вони з батьком розлучалися, бо я вже не могла більше слухати гидоти про свого батька. Мені та сестрі він ніколи нічого поганого не робив, але матері він досить сильно не вгодив. Але я не кинулася матір втішати.

Вона тут же вивернула мої слова навиворіт. Заявила, що якщо я не стала підтримувати, бо я захищаю батька. З маминих слів виходило все так, ніби тато привів коханку до їхньої квартири, мало не з моєї мовчазної згоди. Хоча я про подібне і знати не знала. А я тільки зараз зрозуміла, що взагалі не повинна була ніколи про ці розбірки знати. От чого я крайня залишилися досі не знаю.

Вам також має сподобатись...