Родинні історії

Мені було дуже неприємно, хоча моєї вини тут немає. Я б залюбки бігала по салонах, на масаж та в спортзал. Але на таке задоволення нема ні часу, ні грошей

Хто б мені сказав колись, що в моєму житті все буде так, то я б не повірила. За роки подружнього життя я маю трьох дітей. На думку моїх подружок, я дуже пізно вийшла заміж, вони ж на той час вже давно були сімейні.

Моя свекруха наймиліша жінка. Саме вона підштовхнула нас до весілля. Маючи трьох дітей, з відомих причин я досить сильно додала у вазі. Дітей немає на кого залишити, то ж в мене просто немає часу зайнятися собою.

Чоловік спочатку мене жартома називав по-різному, натякаючи на мою вагу. Спочатку казав, що мені навіть личить, а потім йому це перестало подобатися. Якось обідали з чоловіком і він розлютився, бо я поклала собі три котлети й забрав дві. Він кинув мені образливе: «Тобі час худнути», а потім заявив, що я сама буду винна, як в нього з’явиться інша.

Мені було дуже неприємно, хоча моєї вини тут немає. Я б залюбки бігала по салонах, на масаж та в спортзал. Але на таке задоволення нема ні часу, ні грошей. Зарплата чоловіка йде на життя та дітей, та ще й свекрусі допомагаємо. На мене грошей не лишається. Останнім часом дуже поган почуваюся через безвихідь. Сподіваюся, що свекруха не дозволить йому кинути сім’ю.

Вам також має сподобатись...