Мені дуже шкода, що свекруха надривається, але я їй неодноразово казала, що не треба нам все везти, та все як об стінку горохом

Мене, напевно, осудять всі, але я викидаю консервацію, яку свекруха мені кожного року привозить. У смітник йде кілька десятків банок. Спочатку я відкривала банки, з них все викидала, мила їх і повертала свекрусі. Тепер я просто купую необхідну кількість банок і чоловік їх відвозить.

Річ у тім, що ніхто в нашій сім’ї не їсть консервацію. Всі ці заготовки  майже рік стоять на балконі, поки я їх не утилізую. Користі від такої їжі ніякої. Краще їсти свіжі овочі та фрукти. Я кілька разів казала їй, що не треба все тягнути нам, але вона не слухає і кожного року методично заготовлює овочі.

Якщо ми не приїжджаємо, то свекруха їх тягне сама електричкою, поори те, що їй важко, а потім лікує спину і все по колу. Я вже намагалася те добро колегам на роботі роздати, але ніхто не бере. Мені дуже шкода, що свекруха надривається, але я їй неодноразово казала, що не треба нам все везти, та все як об стінку горохом. Почуваюся жахливо, але що робити – не знаю.

You cannot copy content of this page