Історії про кохання, Родинні історії

Моя майбутня свекруха ніколи нічого не казала щодо наших стосунків та ми й не питали. Правду про її ставлення ми дізналися, лише коли поїхали вдвох відпочивати за кордон…

Мама мого коханого вже майже рік як не розмовляє з нами. Ні мене, ні сина не хоче навіть на порозі бачити. Все через поїздку на відпочинок за кордон. Точніше через те, що там сталося. Наречений дуже переживає через цю ситуацію, але його власна матір навіть двері не відкриває.

Наші стосунки почалися ще в останніх класах школи. Всі казали, що як підемо в університет, то тут наше кохання й згасне. Але все сталося зовсім не так. Після другого курсу університету ми вже разом жили. Планували спільне майбутнє.

Моя майбутня свекруха ніколи нічого не казала щодо наших стосунків та ми й не питали. Правду про її ставлення ми дізналися, лише коли поїхали вдвох відпочивати за кордон. На цю поїздку ми вдвох збирали гроші понад півроку. Коханий хотів, щоб ця подорож була особливою і такою вона стала – він зробив мені пропозицію

Ми повернулися додому неймовірно щасливими, поки не приїхали в гості до його батьків, де на нас начебто дуже чекали. Я була цьому дуже рада, бо знала, що треба налагоджувати стосунки з рідними чоловіка. Тільки візит виявився зовсім не таким, як я очікувала.

Мої батьки живуть за містом і дуже люблять мого нареченого. Завжди то овочі з фруктами передадуть, то консервацію передадуть, то можуть трохи грошей. Я не очікувала, що мене майбутня свекруха з червоною доріжкою зустрічатиме, але сподівалася на тихий сімейний вечір.

Мама коханого розлучена з його батьком і з того часу шукає щастя. Вона якраз зійшлася з новим коханням середніх років. Свекруха навіть за стіл не покликала, ледь чаю попили й вона нас майже виставила. Вирішили піти ще до брата мого нареченого, бо він жив поряд.

Ми так весело та душевно посиділи, що й незчулися як прийшла ніч. Брат мого нареченого відмовився нас відпускати у ніч, тому ми залишилися в нього. Поки ми зранку пили каву, то прийшла мама коханого і майже з порогу заявила, що весілля не буде, б йому ще рано одружуватися.

За її словами, її сини мають їй допомагати, а не про себе думати. Вона говорила, що після університету він має віддавати їй зароблені гроші, бо батько покинув її із маленькими дітьми, а вона витрачала свої сили та не займалася власним життям.

Річ у тім, що не мій коханий, ні його брат не кидав матір, обидва завжди допомагали фізично та грошима. Але вона нічого й чути не хотіла. Згадала ще поїздку та підрахувала гроші, які ми витратили. Вона цим була обурена, бо вважає, що ми мали їй ці гроші віддати, а не викидати на відпочинок.

Я дуже розлютилася, бо вдвох дуже багато працювали, щоб заплатити за все, й ні в кого жодної копійки не взяли, хоча мої батьки й пропонували. Свекруха моя далеко не пенсіонерка, тільки от її ювілей відсвяткували. Шукати роботу вона не хоче, бо її мають забезпечувати сини та кавалери.

Після того, як ми заявили, що все одно зіграємо весілля, вона заявила, що благословення ми не отримаємо від неї. А без благословення не буде щастя у сім’ї. Я дуже засмучена, не знаю, за що вона мене не злюбила. Чим ми її так образили? З того часу вже майже рік пройшов. Весь цей час вона з нами не розмовляє, а коханий не хоче свята без матері.

Вам також має сподобатись...