Родинні історії

Моя мати за цей час трохи відтанула і навіть приїжджала до нас. Онука вона просто обожнювала…

Мої батьки ненавидять мого нареченого. Вони навіть заборонили нам одружуватися. Не просто заборонили, був великий скандал. Я заливалася сльозами, а потім грюкнула дверима і не повернулася додому ночувати.  Я ніколи не думала, що мої батьки так будуть поводитися. Головне ж моє щастя.

Проблема крилася в тому, що мій коханий мав досить екзотичну зовнішність і темний колір шкіри. Це й викликало у моїх батьків таку бурхливу реакцію. Зі своїм нареченим я познайомилася в університеті. Мій обранець був дуже чемний та вихований з моїми батьками, намагався їм сподобатися і можу тільки уявити, як йому було боляче чути те, що говорив мій батько.

Тато був непохитний. Я попри заборону все ж таки вирішила, що весілля все-таки буде. Свято дуже скромне, без моїх батьків. Вони взагалі перестали зі мною спілкуватися і уникали зустрічі. Згодом нас запросили в іншу країну, де ми отримали гарну пропозицію для нашої кар’єри. Батьки не прийшли нас провести. Мені було боляче, але це їх вибір.

Пройшло декілька років. Мій чоловік був дуже успішний, а я займалася хатніми справами та дитиною. Моя мати за цей час трохи відтанула і навіть приїжджала до нас. Онука вона просто обожнювала. Матір казала, що хоче, щоб ми приїхали в гості додому хоч ненадовго.

Я вирішила зробити батькам сюрприз. Так і вийшло, що першим я побачила батька і розплакалася, а онук побіг одразу до бабусі. Батько навіть привітався з моїм чоловіком, а вже згодом показував онукові колекцію олов’яних солдатиків і запропонував помалювати разом. Батько вибачився за свою поведінку і налагодив стосунки з моїм чоловіком. Я  остаточно повірила, що все добре, коли батько пообіцяв приїхати до нас у гості.

Вам також має сподобатись...