Родинні історії

Моєї дочки вистачило не на довго. Вже через кілька годин почала проситися додому, вибачилася та пообіцяла зосередитися на навчанні…

Я щаслива мати двох донечок-підлітків. З ними ніколи не було проблем, навіть в дитинстві. Діти як діти, ті ж проблеми, що й у всіх – колись іграшку не поділили, щось не хотіли їсти чи робити.

Я ніколи не могла подумати, що зіштовхнусь з такою проблемою. А те що таке утне моя молодша дочка, то взагалі навіть в найстрашніших думках не приходило мені.

В якийсь з днів до мене підійшла старша і почала щось розпитувати про стосунки. Я бачила, що їй не зручно говорити, тому вирішила, що може хлопчик який подобається. Але виявилося все зовсім не так.

Її турбували стосунки сестри. Моїй молодшій дочці 15 років. Вона говорила, що гуляє з хлопчиком, але я проти не була. Дітям про стосунки я розповіла у їхні 12 років, бо вважаю, що дівчаткам треба з холодною головою до того питання, аби не наробити помилок, про які пошкодують.

А тут виявляється, що моя 15-річна дочка зустрічається зі старшим на шість років хлопцем. Для мене це було відкриття. Відчула себе поганою матір’ю, але знаку не подала, щоб дитину не лякати.

Хоча чого брехати, я ж помітила, що молодша стала нервовою, перестала допомагати по дому, огризалася, але я то все списувала на підлітковий вік, а якось заявила, що вже доросла. Після розмови зі старшою дочкою, то я вирішила провчити молодшу. Я віддала їй половину своїх обов’язків по дому, вона ж вже доросла.

Я написала графік по якому вона повинна прибирати в будинку, готувати, а також оплачуй свій телефон та деякі покупки. Вона навіть погодилася на мої умови, але виконувала все через раз. Згодом я вирішила взяти її на кілька днів на роботу, щоб вона зрозуміла, як важко дістаються гроші. Я працюю з документами, тому доручила дочці їх сортування.

Моєї дочки вистачило не на довго. Вже через кілька годин почала проситися додому, вибачилася та пообіцяла зосередитися на навчанні. В той вечір ми ще багато говорили про дорослішання та стосунки.

До речі, вона познайомила мене зі своїм хлопцем. Виявився непоганим хлопцем. Я дозволила їм зустрічатися в нас вдома й так, щоб це не шкодило навчанню та здоровому глузду. А щоб ви зробили на моєму місці?

Вам також має сподобатись...