Родинні історії

На кухні я знайшла маленький диванчик на одну людину та безліч коробок на балконі. Виявилося, що свекруха переїхала до нас жити поки мене не було..

Ніколи не недооцінюйте батьків, навіть не рідних. Вони можуть змінити не тільки ваше життя, а ставлення до світу. Принаймні, так було в мене. Хоч як би я не зарікалася не жити з батьками ні зі своїми, ні з чужими, але доля вирішує сама.

Я завжди вважала себе повністю самостійною і хотіла розпоряджатися своїм життям на всі сто відсотків. Так і майбутнього чоловіка переконала, коли ми зустрічалися. Ми досить швидко одружилися. Ще через кілька місяців зрозуміла, що чекаю на дитину.

Хто ж міг знати, що на мене чекає? Після весілля ми переїхали в хорошу однокімнатну квартиру, і я була переконана, що добре з усім впораюся. Я сміливо взяла на себе левову частку домашніх обов’язків, і мені це було навіть на радість. Я дуже хотіла родину та затишну квартирку.

Так було доти, доки не з’явився син. У мене не було жодного досвіду у вихованні дітей, тому поступово я просто збилася з ніг. Мені здавалося, що якщо дитина плаче, то це обов’язково погано, тож постійно за цим стежила. А маленький шибеник ні на хвилину не відпускав мене від себе.

В результаті я займалася лише ним і нічого іншого не встигала. Мене намагався підтримувати чоловік, але він постійно був на роботі та ще й мав невеличкий бізнес, тому його практично не було вдома. Поступово наша затишна квартирка почала перетворюватися на хлів.

Я не встигала ні нормально прибрати, ні попрати, ні тим більше щось приготувати. Місяця за два я просто перестала встигати робити хоч щось. Це все, звісно, бачив чоловік. Добре, що йому вистачило сил та терпіння пережити той період.

Якось в один з вихідних у гості приїхала свекруха. І то був день блаженства. Вона і прибрала, і наготувала нам, ще й онука забрала на кілька годин. Я в цей час просто впала на ліжко і заснула. Але потім свекруха поїхала і все почалося спочатку.

Мені страшно було дивитись на себе в дзеркало, так сильно я змінилася. На наступні вихідні свекруха приїхала знову і навіть залишилася ночувати. І цього разу я вихідні просто проспала. Коли свекруха знову поїхала, я відчула, наскільки я розбита морально та фізично.

Так минуло ще чотири місяці. Я вирішила трохи провітритися і поїхала з малюком до своїх батьків. Я там відпочила тиждень і після цих канікул повернулася додому, де мене чекала новина.

На кухні я знайшла маленький диванчик на одну людину та безліч коробок на балконі. Виявилося, що свекруха переїхала до нас жити поки мене не було. Спочатку я була проти, але свекруха взяла на себе все господарство, повністю звільнивши мені руки.

З того часу я могла займатися тільки дитиною, а у вихідні могла навіть сходити в салон краси чи провести час з чоловіком. Тож я переглянула своє ставлення до життя з батьками. З того часу минуло вже три роки, у нас з’явилося ще одне маля.

Ми перебралися в більшу квартиру, тепер у свекрухи своя кімната. Що сказати? Ми почуваємося чудово, і в нас все добре. Свекруха, до речі, дуже хороша та добра жінка, завжди на мій бік стане. Справжня друга мати.

Вам також має сподобатись...