На мій подив дружина не сварилася, лише запропонувала все обговорити. З одного боку, хотілося вчинити благородно – залишити все сім’ї та піти, але щось мене зупинило

Я досить успішний у своїй справі,  але й бізнесом сам не володію. Понад 20 років одружений, про сімейне життя нічого поганого сказати не можу. В нас чудові діти, яких я люблю більше за життя. Сім’єю часто подорожуємо, їздимо за кордон – можемо собі дозволити.

Кілька років тому я поїхав у відрядження за кордон. За кілька тижнів роботи я освоївся й пішов з колегами до місцевих розважальних закладів. Коли я зрозумів, що вечір вже мене обтяжує, вирішив поїхати додому. Мій стан точно не підходив для керування авто, тому викликав таксі.

На мій подив водієм виявилася дуже симпатична жінка. Слово за слово й ми обмінялися телефонами, після чого пішов спати. Вранці я абсолютно забув про нічну свою пригоду. Ближче до вечора задзвонив телефон і милий жіночий голос нагадав мені про вечір і як я вихвалявся своїми талантами.

Ми зустрілися та гарно провели час. Совість мене не мучила, а наші зустрічі продовжувалися. Моє спілкування з сім’єю зійшло нанівець, голос дружини так дратував, просто нестерпно. Колеги до того часу вже самі все побачили, але ніхто нічого мені не говорив. Через кілька місяців приїхала дружина, бо їй подзвонив мій шеф й розповів, що зі мною коїться. Я не знав про її приїзд, то ж спіймала мене на гарячому.

На мій подив дружина не сварилася, лише запропонувала все обговорити. З одного боку, хотілося вчинити благородно – залишити все сім’ї та піти, але щось мене зупинило. Зрештою, ми вирішили, що я залишаюся на роботі та буду жити в іншій країні. Діти нічого поки що не знають, я живу з іншою, хоча й досі не певен чи це все серйозно.

You cannot copy content of this page