Родинні історії

Навіть рідна мати сказала, що в неї для мене немає місця. Річ у тім, що з нею живе моя старша сестра зі своїми дітьми живе…

Я ніколи не думала, що можу опинитися в такій ситуації. Я залишилася без грошей з маленькою дитиною на руках на орендованій квартирі. Йти було нікуди, а я не розуміла, що далі. Вам, напевно, цікаво, як так вийшло… Чоловік забрав всі гроші, що в нас були, і я його більше не бачила.

От коли я була в розпачі з’явилася моя свекруха. Ми ніколи з нею не спілкувалися, вона постійно знаходила купу недоліків в мені та всіх моїх діях. За її словами, я все робила не так. Вона просто мегера, яка не давала мені жити. Тому я була дуже здивована її приїздом.

На моє здивування, вона вибачилася за свого сина і запропонувала переїхати до неї. Спочатку я відмовлялася, бо ми ніколи не ладнали й за весь час не сказали один одному жодного доброго слова. На диво, вона єдина, хто мені протягнув руку допомоги у важкий час.

Навіть рідна мати сказала, що в неї для мене немає місця. Річ у тім, що з нею живе моя старша сестра зі своїми дітьми живе. Та свекруха наполягала, щоб я все ж таки переїхала до неї, обіцяла допомогти з дитиною. Робити було нічого і я погодилася. Свекруха залишила мені велику кімнату, що мене вкрай здивувало.

Я не витримала і розплакалася, коли вона приготувала мені окремо дієтичну вечерю, але це було так смачно. Взагалі її добре ставлення було настільки несподіваними, що це зворушило мене. Я не ніколи не бачила до себе такого ставлення. Свекруха, побачивши мої сльози, обійняла і почала заспокоювати.

Крізь сльози я пояснила свекрусі, що не очікувала від неї такої доброти, і подякувала. У відповідь вона лише сказала, що сама у всьому винна, бо виростила такого безвідповідального сина, тому тепер  хоче все виправити. Так ми й прожили півроку та відсвяткували день народження моєї донечки. В один з вечорів ми сиділи на кухні, коли хтось подзвонив у двері.

Свекруха відкрила двері і я почула голос свого чоловіка та ще якоїсь жінки. Батько моєї дитини говорив щось про те, що в нього немає грошей далі винаймати квартиру і він хоче пожити з новою обраницею в мами. Я дуже злякалася, що свекруха їх пустить, а мене з донечкою вижене.

Натомість я почула злий голос свекрухи. Вона виганяла мого чоловіка, кричала, що цього не буде, бо він кинув дружину з маленькою дитиною без копійки. Вона так кричала, що тій парочці довелося піти, а свекруха ще й слід кричала застереження новій пасії свого сина.

Я так помилялася в свекрусі, і зараз мені дуже соромно. Тепер ця жінка стала мені за матір. Разом ми прожили всього шість років, аж поки я знову не вийшла заміж. На моєму весіллі, вона зайняла почесне місце мами нареченої. Попри те, що в мене інша сім’я та є ще одна дитина, перша моя свекруха все одно поряд. Я їй дуже вдячна за підтримку та допомогу.

Вам також має сподобатись...