Не послухала чоловіка і подзвонила його мамі, тепер і сама не рада

Мені б не хотілося говорити, що мій чоловік – матусин синочок. Однак з кожним днем ​​я переконуюся в цьому.

Справа в тому, що Андрій просто обожнює свою матір. Буквально пилинки з неї здуває, вирішуючи всі її проблеми. Аби вона не втомлювалася і не нервувала.

Кілька років тому батько Андрія пішов з життя. Всі справи по дому тепер робить він. Якщо раптом щось зламається, мій чоловік кидає абсолютно всі справи і мчить до Валентини Петрівни.

Не дай бог, у неї заболить голова чи підніметься тиск, Андрій відразу ж везе її в приватну клініку. При цьому свекруха собі ні в чому не відмовляє: ходить по салонах краси і займається собою.

Звичайно, з одного боку, це похвально. Але часом це переходить усі допустимі межі. Просто я до такого не звикла. Моя мама все життя працювала, зараз у неї своя маленька дача з городом.

З матусею ми бачимося майже щодня. Нашого старшого сина вона забирає зі школи, поки ми з чоловіком на роботі. А у вихідні мама любить проводити час з нашої молодшенької зіронькою.

Я вдячна долі, що спілкування моїх дітей з бабусею для неї величезне задоволення. Чого не скажеш про Валентину Петрівну.

Вона ніколи не проявляла інтерес до онуків і практично з ними не бачиться. Хоча Анюта і Владик часто запитують, коли ми поїдемо в гості до «баби Валі».

Ось якраз недавно сталася ситуація, коли онуки нарешті могли побачитися з бабусею. Але не тут-то було!

Загалом, ситуація така. Ми з Андрієм затіяли невеликий косметичний ремонт на кухні. Ясна річ, дітям краще усім цим пилом і брудом не дихати. Тому я домовилася з мамою, щоб вона посиділа з онуками.

Все було чудово, але в суботу вранці мамуля подзвонила і сказала, що у неї піднявся тиск. Лежить і не може навіть з ліжка встати: дуже погано. Дітей залишити тепер ні з ким, та й до мами потрібно поїхати.

Вирішила, що можна попросити посидіти з дітьми свекруху. А поки я буду у мами, чоловік почне підготовчі роботи.

Моб пропозицію Андрій сприйняв неочікувано негативно:

«Ти з глузду з’їхала! Моя мама напевно буде сьогодні відпочивати після вчорашнього важкого робочого дня. Навіть не думай їй дзвонити! »

Звичайно, чоловіка я не послухала, бо ж ну дуже мене ця вся ситуація розлютила. Подзвонила Валентині Петрівні, все пояснила. Але свекруха заявила, що у неї свої плани.

Чесно, я не знала навіть, що їй відповісти. Вперше за стільки років я попросила її про допомогу. А у відповідь тотальна байдужість! І найбільше мене дратує те, що мій чоловік не розуміє, що це ненормально.

Після цього випадку я взагалі не хочу спілкуватися зі свекрухою. Шкода тільки дітей, які щиро тягнуться до бабусі. А їй на них наплювати!

Ремонт на кухні перенесли. Я поїхала до мами, посиділа з нею трохи. Їй стало набагато краще, і мені, до речі, теж. Мамуля вислухала мене і поділилася зі мною мудрістю:

«Катюша, ти не зможеш перевиховати дорослу жінку. І не змусиш її любити твоїх дітей. Відпусти ситуацію і не чекай дива ».

Більше не чекаю. Але як все-таки напоумити чоловіка? Адже він завжди буде на боці матері.

You cannot copy content of this page