Родинні історії

Нині свекрусі 83 роки, нам із чоловіком по 60 років, наш старший син живе за кордоном, нещодавно запросив на весілля, невістка дуже нам сподобалася, мила та скромна дівчина, приїхавши, пішли у гості до свекрухи, поділитись радістю, показали фотографії з весілля, свекрусі наречена нашого сина не сподобалася, чому я зовсім не здивувалася, ця мадам любить лише себе і вважає себе розумною та красивою, щоразу під час зустрічі каже: «я на свій вік дуже добре виглядаю, не те, що мої подруги», при цьому дивиться просто у вічі, щоб я це підтвердила, але я в таких випадках вдаю, що не розумію, про що йдеться

Зі своєю свекрухою в мене натягнуті стосунки з першого дня знайомства. Вона дуже обмежена та егоїстична людина, хоча за освітою педагог. Ми з чоловіком познайомилися під час вступу до університету, дружили все навчання і вирішили одружитися.

Спочатку він повіз знайомити мене зі своєю бабусею, тому що більшу частину життя зростав у неї. Мене попередив, що мати приїде завтра. Та й приїхала о 5 ранку із сусіднього містечка разом із вітчимом чоловіка.

Привезла всім подарунки, бабусі чоловіка (своїй мамі) кофтинку, моєму чоловікові светр, а мені шматок мила. Це було як образа. Так і спілкувалися натягнуто все життя.

Нині їй 83 роки, нам із чоловіком по 60 років. Наш старший син живе за кордоном, нещодавно запросив на весілля. Невістка дуже нам сподобалася, мила та скромна дівчина.

Син її дуже любить, і ми щасливі. Приїхавши, пішли у гості до свекрухи, поділитись радістю, показали фотографії з весілля. Свекрусі наречена нашого сина не сподобалася, чому я зовсім не здивувалася, ця мадам любить лише себе і вважає себе розумною та красивою.

Щоразу під час зустрічі каже: «я на свій вік дуже добре виглядаю, не те, що мої подруги». І при цьому дивиться просто у вічі, щоб я це підтвердила.

Але я в таких випадках вдаю, що не розумію, про що йдеться. А іноді можу сказати, що бачили ми її колишню колегу, та старша за неї, а виглядає молодшою. Свекруха дуже злиться на такі слова.

І ось учора ввечері вона надіслала нам весільні фотографії нашого сина, де відрізана та частина, на якій наречена. Тепер він сам. Свекруха написала: «не хочу, щоб мій онук був із цією простушкою».

Я була шокована такою поведінкою дорослої людини. Дуже засмутилася, зателефонувала їй і запитала: «Навіщо ви це зробили?». Вона відповіла, що їй достатньо однієї негарної невістки.

Як вона сміє вказувати нашому синові, кого брати за дружину? Я навіть боюся, що вона могла при цьому якесь чаклунство зробити, щоб діти розлучилися.

Я її ненавиджу. Що мені робити? Дуже боюся за сина.

Вам також має сподобатись...