Родинні історії

Одного дня мені раптово зателефонувала сусідка. За її словами, син мого чоловіка вже місяць як був у бабусі, а мій коханий продовжував їздити до колишньої дружини…

Я сподівалася на щасливий шлюб, натомість отримала чергове розчарування. Мій чоловік вже був двічі одружений, тому я вважала, що всі труднощі ми зможемо з легкістю пережити. Адже в нього такий великий досвід подружнього життя

Я не тільки знала про всіх дружин, а й була знайома з першою, бо в них спільна дитина. Ми їздили на день народження їхнього сина, вітали їх із Новим роком та іншими святами. Коханий часто брав сина на прогулянки та й просто проводив з ним час. Я ніколи не була проти, бо багато працюю. Та й не завжди хотілося, якщо чесно.

Так вийшло, що чоловік їздив до сина майже кожні вихідні. Я жартома називала його недільним татком. Крім того, мені було зручно, що цілий день я могла присвятити собі та мамі, яка жила одна. Ми ходили в басейн, на масаж, в SPA, в кафе або просто гуляли. Одного дня мені раптово зателефонувала сусідка. За її словами, син мого чоловіка вже місяць як був у бабусі, а мій коханий продовжував їздити до колишньої дружини на вихідні, а вона наче вже й при надії.

Я поклала слухавку. Видихнула і вирішила наступної неділі поїхати в гості разом із чоловіком. Коли я сказала чоловікові про свою ідею, він почав одразу відговорювати, мовляв, це буде не доречно й таке інше. Тоді я все зрозуміла – мій коханий дійсно встиг подбати про появу сестрички чи братика для свого сина. Ми розійшлися без скандалів, але не пройшло й місяця, як він знову одружився з першою дружиною. Тепер вони виховують не тільки сина, а й дочку.

Вам також має сподобатись...